Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Jeśli jesteś nowy na forum i zaczynasz myśleć o rekonstrukcji 101Abn, nie wiesz od czego zacząć - najpierw koniecznie przejżyj wątki w tej kategorii!

Moderatorzy: Mako, Jackson


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez marian » Śr mar 22, 2006 10:18 pm

Przede wszystkim wejść na naszą stronę i przeczytać dokładnie dział "REKRUTACJA"

Bezpośredni link dla Waszej wgody:

http://101airborne.pl/pl/rekrutacja
Avatar użytkownika
marian
101st
101st
 
Posty: 1894
Dołączył(a): N gru 18, 2005 7:57 pm
Lokalizacja: Warszawa


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez marian » Śr mar 22, 2006 10:26 pm

Drugim warunkiem jest wiek. Nie trzeba mieć koniecznie 18 lat, ale trzeba wyglądać tak, jak mógłby wyglądać wcielony do armii spadochroniarz. Oznacza to, że np. potencjalnie bardzo mało 13sto latków wygląda z twarzy i postury jak "młodo wyglądający osiemnastolatek"

Zdecydowanie więcej znam takich szesnasto, siedemnastolatków.

Każdy sam przed zgłoszeniem chęci przystąpienia do Grupy musi ocenić, czy wygląda odpowiednio, czy jeszcze musi poczekać.

UWAGA! Dla osób poniżej 18stego roku życia konieczne jest przekazanie Dowódcy pisemnej zgody od rodziców na przynależność do GRH AIRBORNE 101 oraz udział w imprezach rekonstrukcyjnych
Avatar użytkownika
marian
101st
101st
 
Posty: 1894
Dołączył(a): N gru 18, 2005 7:57 pm
Lokalizacja: Warszawa


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez Edler » Wt sie 01, 2006 10:11 pm

Chciał bym do Was dołaczyć ale nie wiem od czego zacząć.Najpierw zdobyć sobie przychylnosć któregoś z członków( nie chce podnosić jego standartów życia tylko pokazać ze na 101 to sie znam) czy walić prosto do head leadera??
mieniony mentalnie Edler powraca! Teraz zanim zapytam przeczytam ;)
Edler
zarejestrowani
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn lip 31, 2006 5:48 pm
Lokalizacja: Gdynia


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez Edler » Pn sie 07, 2006 12:49 pm

Odpowie mi ktoś bo już zaczynam kompletowa c sprzet i chce sie dostac do Was. xD PRosze o szybka odpowiedz.
mieniony mentalnie Edler powraca! Teraz zanim zapytam przeczytam ;)
Edler
zarejestrowani
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn lip 31, 2006 5:48 pm
Lokalizacja: Gdynia


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez Edler » Pn sie 07, 2006 1:14 pm

Mam na imię Łukasz. Mam 16 lat. IIWW interesuje się od czasu, kiedy zacząłem grać w Call of Duty, czyli od jakiś 3 lat. Od tego czasu codziennie walczę jako spadochroniarz z 101 DPD. Moja pasja samej 101 i poznanie jej historii zaczęło się od przeczytania Kompani Braci Stephena Ambrose jakiś rok temu, potem namiętnie oglądałem serial Band of brothers.W pewnym momencie przeczytałem ze Polacy mogą wstąpić do wojska zagranicznych między innymi do 101 (współczesnej), ale m4 i spodnie m65 czy abrmasy mnie nie kręcą. Zawsze chciałem cofnąc się w czasie do 1942 i szkolić sie w toccoa .A rekonstrukcje poznałem na Helu (d-Day). Zagadałem do jednego z waszych ludzi.On podał mi stronke i się zaczęło .A dlaczego 101? Dlatego ze oni mnie najbardziej fascynują. Winters, Malarkey i cala inna ekipa....Żeby kiedyś ich spotkać i pogadać...Rekonstrukcje są dla mnie szansą na to żeby spełnić marzenia.
Chciał bym odgrywać strzelca lub zwiadowcę.
mieniony mentalnie Edler powraca! Teraz zanim zapytam przeczytam ;)
Edler
zarejestrowani
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn lip 31, 2006 5:48 pm
Lokalizacja: Gdynia


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez G.Luz » Śr sie 09, 2006 10:34 am

Edler to nie ty przypadkiem podszedles do nas jak siedzielismy w knajpce?
INDFUCK
Nie mozna siedzieć bezczynnie na kanapie przed telewizorem. Trzeba wstać, wyjść w teren. Obowiązujące wzorce konsumpcyjne, żądza posiadania i gromadzenia dóbr, stały się dla nas pułapką.
Avatar użytkownika
G.Luz
zarejestrowani
 
Posty: 332
Dołączył(a): Pn gru 19, 2005 11:17 pm


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez Edler » Śr sie 09, 2006 12:02 pm

Własnie ja xD ten sam koles.To chyba Ty Luz mi mówiles ze biegasz z bazooka albo trzydziestką??:>
mieniony mentalnie Edler powraca! Teraz zanim zapytam przeczytam ;)
Edler
zarejestrowani
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn lip 31, 2006 5:48 pm
Lokalizacja: Gdynia


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez G.Luz » Śr sie 09, 2006 12:15 pm

Mowilem ze nie mam jeszcze broni :) i latam czasem z Bazooka lub 30 jak na Hel'u
INDFUCK
Nie mozna siedzieć bezczynnie na kanapie przed telewizorem. Trzeba wstać, wyjść w teren. Obowiązujące wzorce konsumpcyjne, żądza posiadania i gromadzenia dóbr, stały się dla nas pułapką.
Avatar użytkownika
G.Luz
zarejestrowani
 
Posty: 332
Dołączył(a): Pn gru 19, 2005 11:17 pm


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez Edler » Śr sie 09, 2006 4:51 pm

Aha xD To źle Cię zrozumiałem.. xD ok nie róbmy offtopic xD
mieniony mentalnie Edler powraca! Teraz zanim zapytam przeczytam ;)
Edler
zarejestrowani
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pn lip 31, 2006 5:48 pm
Lokalizacja: Gdynia


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez Johnny » N paź 07, 2007 6:33 pm

Witam, dzisiaj bylem na festynie militarnym w Warszawie i zainteresowało mnie wasze stoisko. Rozmawiałem z 3 z Was i którys dał mi link. Chciałbym bardzo się do Was dołączyć, ponieważ interesuje się II wojną światową od paru lat, "Kompanie Bracie" przeczytałem 2 razy, biografie Wintersa raz, obejrzałem serial też ze dwa razy, lubie grać w Call of Duty, Band of Brathers, Company of Heroes itp.
Tak wogóle to mam 15 lat i mieszkam w Warszawie, poza II wojną światową interesuje się paintball-em.
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź czy moge przystąpić, jesli tak to co mam kupić, w miare możliwoście prosiłbym o linki do sklepów.
quot;Śmierc rozwiązuje wszystkie problemy - niema człowieka, nie ma problemu - Józef Stalin"
Avatar użytkownika
Johnny
zarejestrowani
 
Posty: 913
Dołączył(a): N paź 07, 2007 4:17 pm
Lokalizacja: Warszawa


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez AL » N paź 07, 2007 9:37 pm

"FLASH" !!
Pozwól że od siebie napiszę pare słów, bo niedawno byłem w takiej jak Ty sytuacji. No może podobnej bo wiekowo jestem trochę bardziej posunięty :cool:
Jak chcesz dostać się do tej fantastycznej grupy rekonstruktorów, to studiuj forum 101GRH. Tak dobrze czytasz: STUDIUJ !! :grin:
Ja tak robię i przyznam, że wszystko co na początek trzeba wiedzieć znajdziesz w wypowiedziach osób na forum. Znajdziesz tu wiadomości i porady dla osób które jak Ty zainteresowaly się Grupą. Są tu linki do stron sklepów, stron z informacjami historycznymi...Acha, i książki czytaj o tej tematyce-skarbnica informacji!
A jeśli pojawiają się wątpliwości zawsze możesz bez krempacji pytać:)
Avatar użytkownika
AL
101st
101st
 
Posty: 2955
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 3:37 am
Lokalizacja: Warszawa


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez war correspondent » N paź 07, 2007 9:53 pm

Witam!

\"janekziomal\" napisał(a):Witam, dzisiaj bylem na festynie militarnym w Warszawie i zainteresowało mnie wasze stoisko. Rozmawiałem z 3 z Was i którys dał mi link. Chciałbym bardzo się do Was dołączyć, ponieważ interesuje się II wojną światową od paru lat, "Kompanie Bracie" przeczytałem 2 razy, biografie Wintersa raz, obejrzałem serial też ze dwa razy, lubie grać w Call of Duty, Band of Brathers, Company of Heroes itp.
Tak wogóle to mam 15 lat i mieszkam w Warszawie, poza II wojną światową interesuje się paintball-em.
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź czy moge przystąpić, jesli tak to co mam kupić, w miare możliwoście prosiłbym o linki do sklepów.


Powiem szczerze, że chyba dostałem rozdwojenia jaźni, lub jakiejś pomroczności jasnej..... Nie przypominam sobie, aby Nasza Grupa - GRH 101 AIRBORNE - wystawiła jakiekolwiek stoisko. Szanowny kolego. Nasza grupa w tym roku nie uczestniczyła w Pikniku Historycznym na Polu Mokotowskim. Było nas kilku, ale pojawiliśmy się prywatnie (m.inn. Marek, który paradował w galówce i Ja z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem PSZ). Tak więc kolego długa droga przed Tobą, jeśli widziałeś Nas tam, gdzie Nas nie było. Ale życzę wszystkiego dobrego na drodze poszukiwań.
Pozdrawiam

M.
_____________________________________
"Z wojną jest jak ze starzejącą się aktorką. Jest coraz mniej fotogeniczna, za to coraz bardziej niebezpieczna."

ROBERT CAPA, magazyn "Life", 1944

http://www.michalszewczyk.pl/
Avatar użytkownika
war correspondent
101st
101st
 
Posty: 965
Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 9:54 am


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez hummer86 » N paź 07, 2007 10:19 pm

Zgadza sie. Bylem w galowce i rozmawialem z jedna osoba ktorej podalem adres strony. Czy moze jestes gosciem z orkiestry kanadyjskiej?
d chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, Wybrańców garść,
...kompania braci                                               Henryk V - William Szekspir
Avatar użytkownika
hummer86
101st
101st
 
Posty: 946
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:24 pm
Lokalizacja: Warszawa


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez G.Luz » Pn paź 08, 2007 1:09 pm

NIe,Nie :wink:
Kolega rozmawiał ze mną,Tomkiem i Piopiem-skierowany do nas przez któregoś BGR-owca :cool:
INDFUCK
Nie mozna siedzieć bezczynnie na kanapie przed telewizorem. Trzeba wstać, wyjść w teren. Obowiązujące wzorce konsumpcyjne, żądza posiadania i gromadzenia dóbr, stały się dla nas pułapką.
Avatar użytkownika
G.Luz
zarejestrowani
 
Posty: 332
Dołączył(a): Pn gru 19, 2005 11:17 pm


Chcę dołączyć do Grupy - co mam zrobić?

Postprzez Johnny » Pn paź 08, 2007 5:26 pm

Moze sie pomyliłem z tym stoiskiem, ale jacyś spadochroniaże tam byli, a jak z nimi porozmawiałem, to podali mi ten link. A co do tych linków do sklepów, to przestudiowałem forum i trochę tych linków jest, ale jakby ktoś mogł by mi podeslać najpewniejsze miejsce i spis konkretnych części do umundurowania i sprzętu. Poza tym, kto ty jest szefem, bo czytałem coś o rozmowie kwalifikacyjnej :?:
quot;Śmierc rozwiązuje wszystkie problemy - niema człowieka, nie ma problemu - Józef Stalin"
Avatar użytkownika
Johnny
zarejestrowani
 
Posty: 913
Dołączył(a): N paź 07, 2007 4:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do FAQ - tylko organizacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości