Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Airborne Screaming Eagles

Jeśli jesteś nowy na forum i zaczynasz myśleć o rekonstrukcji 101Abn, nie wiesz od czego zacząć - najpierw koniecznie przejżyj wątki w tej kategorii!

Moderatorzy: Mako, Jackson


Airborne Screaming Eagles

Postprzez sargent101 » So sty 30, 2010 10:05 am

Witam.W związku z moim czestym odwiedzaniem waszej strony a także forum postanowiłem odezwać sie oficjalnie.Mam na imie Marek,wiek 22 lata,mieszkam w Kaliszu.Moje zamiłowanie do wojsk powietrzno desantowych zaczęło się od książki Kompania Braci która wpadła mi w ręce przypadkiem.Książka zaciekawiła mnie tak bardzo że zacząłem dalej isc śladami 101 dywizji i tak z biegiem czasu zacząłem stawać się "Amerykaninem". Sam serial band of brothers bardzo mnie poruszył i uświadomił jak okrutna może być wojna która doprowadziła do zagłady wielu istnień ludzkich.Potem zaczęły sie kolejne książki,filmy wojenne oraz dokumentalne.Wiele rzeczy na temat 101st dowiaduje sie tez tu na forum co jest dla mnie cenne.Moja wiedza na ten tamat ciągle wzrasta lecz na tym sie nie kończy.Wraz z poszerzaniem wiedzy zacząlem też zbierać umundurowanie i wyposażenie we celu wiernego odtworzenia skoczka 506 P.I.R.Wymaga to dużo poświecenia i pieniędzy ale wszystko to sprawia mi satysfakcje i jestem z tego bardzo dumny że moge być pośród tych wspaniałych żołnierzy jakimi są amerykanie.Niektórzy pytają mnie do czego ci to potrzebne,to tylko strata pieniędzy a ja odpowiadam-chce przeżyć to i poczuć sie jak spadochroniarz z tamtych czasów.Treningi w pełnym oporządzeniu doskonale pokazaly mi jak to jest być jednym z nich i wiem że ta pasja posłuży mi jeszcze prez długie lata.Co do wstąpienia do GRH to było by to dla mnie zaszczytem lecz nie moge obecie uczestniczyć w spotkaniach bo mam małe dziecko ale jeśli w przyszlości bede mial taką możliwość to bardzo chętnie.A jednym z moich celów związanych z Airborne jest skok spadochronowy i mam nadzieje że uda mi się tego dokonać.Pozdrawiam wszystkich członków grupy i odwiedzających forum.
"Tylko rzeczy cenne można ocalić poprzez poświęcenie"-David Webster
Avatar użytkownika
sargent101
zarejestrowani
 
Posty: 27
Dołączył(a): Cz paź 29, 2009 11:02 am


Re: Airborne Screaming Eagles

Postprzez AL » So sty 30, 2010 4:46 pm

Witaj! Currahee na dalsza droge przygody z historią 101szej:)
P.S. ja też ma małe dziecko...nie ma rzeczy nie możliwych i czasem udaje sie wyskoczyć na manewry pomimo obowiązków rodzicielskich;)
3maj sie!
Avatar użytkownika
AL
101st
101st
 
Posty: 2955
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 3:37 am
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Strona główna forum

Powrót do FAQ - tylko organizacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości