Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Witam!

Jeśli jesteś nowy na forum i zaczynasz myśleć o rekonstrukcji 101Abn, nie wiesz od czego zacząć - najpierw koniecznie przejżyj wątki w tej kategorii!

Moderatorzy: Mako, Jackson


Witam!

Postprzez Floyd » Wt wrz 06, 2016 7:33 pm

Cześć! Nazywam się Szymon, od najmłodszych lat interesuję się historią a szczególnie II wojną światową i wojskami powietrznodesantowymi. Mieszkam w Łodzi i zbieram sprzęt właśnie spadochroniarza 101 DPes. Choć zajmuję się tym tematem dość długo, jeżdżę na rozmaite giełdy i zloty, nigdy nawet nie spotkałem się z żadną GRH, dlatego postanowiłem wysłać Wam takie zgłoszenie i starać się do Was dołączyć za jakiś czas (narazie jak dla mnie wyglądam za bardzo młodo)
Pozdrawiam, trzymajcię się!
Floyd
zarejestrowani
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr maja 04, 2016 6:58 am


Re: Witam!

Postprzez Chris » Wt wrz 06, 2016 7:44 pm

Floyd napisał(a):Cześć! Nazywam się Szymon, od najmłodszych lat interesuję się historią a szczególnie II wojną światową i wojskami powietrznodesantowymi. Mieszkam w Łodzi i zbieram sprzęt właśnie spadochroniarza 101 DPes. Choć zajmuję się tym tematem dość długo, jeżdżę na rozmaite giełdy i zloty, nigdy nawet nie spotkałem się z żadną GRH, dlatego postanowiłem wysłać Wam takie zgłoszenie i starać się do Was dołączyć za jakiś czas (narazie jak dla mnie wyglądam za bardzo młodo)
Pozdrawiam, trzymajcię się!


Witaj Szymonie,
fajnie, ze zainteresowała Ciebie właśnie nasza grupa.
Jeżeli masz jakieś pytania, to pisz śmiało, postaramy Ci się pomóc.
Pozdrawiam Chris
Spadochroniarze nie umierają, idą do piekieł, aby się przegrupować.

---------------------------------------

Rifleman, Private First Class
2nd Battalion, 506th PIR, 101st Airborne.
GRH 101 Airborne
Avatar użytkownika
Chris
101st
101st
 
Posty: 2592
Dołączył(a): So sie 27, 2011 12:09 pm
Lokalizacja: Zielona Góra/Ginsheim-Gustavsburg


Powrót do Strona główna forum

Powrót do FAQ - tylko organizacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości