Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Mundur M42 gdzie kupić

Tylko o umundurowaniu (polowe, wyjściowe, garnizonowe, inne; insygnia; obuwie)

Moderatorzy: Mako, Jackson


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez RAPHI » Pt lis 24, 2006 8:32 pm

Chciał bym się dowiedzieć od was jak naj taniej moge dostać mundur 101 P.D z normandi, oczywiście reprodukcje, nie potrzebuje orginału.
Mniej do typowej reprodukcji a do ASG, ale bardzo mi się podobają te mundury i nie mam pojęcia z kąd taki wziąść i za ile to ??
Ostatnio edytowano Śr sty 31, 2007 11:51 pm przez RAPHI, łącznie edytowano 1 raz
SG team Wałbrzych
RAPHI
zarejestrowani
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lis 24, 2006 8:24 pm
Lokalizacja: Wałbrzych


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez RAPHI » Pt lis 24, 2006 10:48 pm

Poszukam ;) włąsnie nie wiem czy za tempy na to jestem czy jak :P ale nie znalazłem tego munduru w linkach.
SG team Wałbrzych
RAPHI
zarejestrowani
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lis 24, 2006 8:24 pm
Lokalizacja: Wałbrzych


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez jurgen » N lis 26, 2006 12:11 am

jak przejrzysz naszą stronę internetową to znajdziesz tam w dziale LINKI strony sklepów zagranicznych zajmujących się w/w tematem. Dodatkowo są do kupienia na allegro
pozdr. J
Avatar użytkownika
jurgen
zarejestrowani
 
Posty: 88
Dołączył(a): So cze 24, 2006 9:25 pm
Lokalizacja: Olsztyn


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez Joseph Lesniewski » So gru 30, 2006 3:35 pm

Mam pytanie czy mundur M42 który można zakupić na allegro jest możliwy gdyż wyczytałem u was że ma bardzo słabe szwy więc mogą puścić min w kroku :grin:.
A tak serio mam możliwość zakupienia takiego munduru za 300zł od jednego kolesia nóweczkę i tu pytanie czy materiał ,zatrzaski i zamek jest oki czy te elementy też są tak słabej jakości jak nici którymi został uszyty??.
pozdrawiam Ahmed
Obrazek
Avatar użytkownika
Joseph Lesniewski
zarejestrowani
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 30, 2006 3:20 pm
Lokalizacja: Sieradz/Zabrze


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez hummer86 » So gru 30, 2006 4:20 pm

Mundur jest w porzadku (sam z niego kozystam). Zamki zatrzaski sa spoko. Kolor sie spiera i szwy puszczaja. Po wzmocnieniu szwow jest OK a przynajmniej nie jest go szkoda. Jesli sie ma wiekszy budzet to oczywiscie sa leprze kopie w USA czy Azji. Decyzje trzeba podjac samemu.
d chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, Wybrańców garść,
...kompania braci                                               Henryk V - William Szekspir
Avatar użytkownika
hummer86
101st
101st
 
Posty: 946
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:24 pm
Lokalizacja: Warszawa


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez Joseph Lesniewski » So gru 30, 2006 5:56 pm

Dzięki serdeczne
Obrazek
Avatar użytkownika
Joseph Lesniewski
zarejestrowani
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 30, 2006 3:20 pm
Lokalizacja: Sieradz/Zabrze


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez Cesar » Pn wrz 24, 2007 10:36 am

Co sadzicie o tym mindurze http://www.allegro.pl/item244443753_m42 ... ja_ii.html Mundur strasznie tani i pewnie jakos nie najlepsza ale chcialbym sie zapoznac z waszym zdaniem poniewaz jestem tutaj nowy i od bardzo dawna chcialbym sobie skompletowac cale umundurowanie 101 :grin:
Cesar
zarejestrowani
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn wrz 24, 2007 10:26 am
Lokalizacja: WgW


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez AL » Pn wrz 24, 2007 3:19 pm

Witam, jeśli chodzi o mnie to dostałem jakiś czas temu odpowiedź na pytanie które Ty zadałeś i oczywiście mundur z allegro jest dobry tylko z wytrzymałością nie tęgo. Już chciałem go zamówić ale znalazłem taki mundur:
http://cgi.ebay.com/US-WWII-D-Day-Army- ... dZViewItem
Czy ktoś z Członków grupy orientuje się czy to godny uwagi sprzedawca i produkt???Na moje "świeże" oko żółtodzioba wygląda jak najbardziej w porządku tylko zastanawiam się czy jakość wykonania jest dobra...Może Ktoś zan ten produkt?
Pozdrawiam bardzo serdecznie:)
AL
Avatar użytkownika
AL
101st
101st
 
Posty: 2955
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 3:37 am
Lokalizacja: Warszawa


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez seb » Pn wrz 24, 2007 3:23 pm

jeśli mogę coś powiedzieć to rzeknę: Paragraf 22. Taki miły sklep.
Avatar użytkownika
seb
zarejestrowani
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 10:00 am
Lokalizacja: Gdańsk


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez past » Pn wrz 24, 2007 6:02 pm

co do aukcji toppots

Nie wiem jak mundur ale sprzedający jest godny polecenia. Sprowadzałem od niego kilkakrotnie paski do hełmu zawsze było ok. Jakość najwyższa.
iechota US ARMY
www.bigredone.pl
past
zarejestrowani
 
Posty: 81
Dołączył(a): So sty 28, 2006 8:09 pm
Lokalizacja: Wrocław


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez Eugene » Pn wrz 24, 2007 7:06 pm

\"Cesar\" napisał(a):Co sadzicie o tym mindurze http://www.allegro.pl/item244443753_m42 ... ja_ii.html Mundur strasznie tani i pewnie jakos nie najlepsza ale chcialbym sie zapoznac z waszym zdaniem poniewaz jestem tutaj nowy i od bardzo dawna chcialbym sobie skompletowac cale umundurowanie 101 :grin:


Sprzedający ala ptasznik oferuje w tej aukcji tylko spodnie.

Jesli nie chcesz przepłacać i mieć mundur na kilka dobrych rekonstrukcji, kup hongkong. Ja jestem bardzo zadowolony i napewno skorzystam z jego oferty jeszcze nie jeden raz.

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :IT&ih=010
color=red]Doc. Roe | Lord, grant that I shall never seek to be consoled as to console, to be understood as to understand, or to be loved as to love with all my heart. With all my heart[/color]
Avatar użytkownika
Eugene
zarejestrowani
 
Posty: 17
Dołączył(a): Śr paź 25, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Warszawa


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez AL » Wt wrz 25, 2007 4:46 pm

Dzięki Panowie za odpowiedź w sprawie toppots i Paragrafu22 !
Jak myślisz Eugene, czy rozmiar 44R z HK byłby na mnie dobry? Pytam bo rozmiarówka u Ptasznika wyglądała trochę inaczej. Ja mam 176 cm wzrostu, 104 w klatce i 90 w pasie. Byłem zdecydowany na mundur od Ptasznika ale widzę że HK wyjdzie taniej i solidniejszy jest. No i jeszcze chciałbym się upewnić: czy na stronie którą podałeś, do sprzedania jest CAŁY mundur(bluza i spodnie)??Bo tak zrozumiałem-że w podanej cenie mieści się komplet.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
AL
Avatar użytkownika
AL
101st
101st
 
Posty: 2955
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 3:37 am
Lokalizacja: Warszawa


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez Eugene » Wt wrz 25, 2007 6:18 pm

Podaj gościowi swoje dokładne wymiary itp, to napewno Ci wybierze coś ok... Już tyle nasprzedawał tych m42, że lepiej niech on zadecyduje.
Takie jest moje zdanie i sam tak zrobiłem.
color=red]Doc. Roe | Lord, grant that I shall never seek to be consoled as to console, to be understood as to understand, or to be loved as to love with all my heart. With all my heart[/color]
Avatar użytkownika
Eugene
zarejestrowani
 
Posty: 17
Dołączył(a): Śr paź 25, 2006 10:25 am
Lokalizacja: Warszawa


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez AL » Wt wrz 25, 2007 6:29 pm

Świetnie! Tak zrobię!!
DZIĘKI Eugene!!! :grin:
AL
Avatar użytkownika
AL
101st
101st
 
Posty: 2955
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 3:37 am
Lokalizacja: Warszawa


Mundur M42 gdzie kupić

Postprzez AL » Pn paź 01, 2007 8:02 pm

Hej, EUGENE! :smile:
Mam problem: chciałem się upewnić co do rozmiaru u sprzedawcy z HK, o którym tak dobrze się wypowiadałeś, ale nie odpowiedział na moje 2 listy. Chyba trzeba będzie kupować wg własnego rozeznania w temacie rozmiaru munduru.
Pozdro-AL
Avatar użytkownika
AL
101st
101st
 
Posty: 2955
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 3:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do US Umundurowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości