Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Tu prywatnie o pozostałych rekonstrukcjach w jakich nie bierzemy udziału jako Grupa

Moderatorzy: Mako, Jackson


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez ARTHUR » So sty 21, 2012 8:44 pm

Wspomniane prze zemnie pseudo spadaki chociaz nie mieli kubeczków z browarkiem co pisze się na plus ,natomiast występowali stadnie więc to jakaś PGRH ( pseudo grupa rekonstrukcji histerycznej)
Avatar użytkownika
ARTHUR
101st
101st
 
Posty: 1015
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:15 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez shadowman47 » So sty 21, 2012 9:34 pm

Witam. Należę do tej grupy, jak i mój kolega z takowymi junglami.
Rozumiem wasze zdanie na ten temat, i nie będę się kłócił, dochodził czyjej racji na temat sprzętu itp.
Rozumiem również obiekcję co do sprzętu, jednak sprawy z "kurduplami, pojąć nie mogę. To już nie jest wytykanie wad rekonstrukcyjnych tylko po prostu brak ogłady z Twojej strony, bądź Twój kompleks osobisty. Nie ma to z niczym nic wspólnego, biorąc pod uwagę że wszyscy jesteśmy dorośli.
Również chciałbym sie odnieść do tego, że nie robimy wioski swoim wyglądem przyjeżdżając na imprezy typu Gostyń, bo zdajemy sobie sprawę z zaistniałych niuansów, także nie rozumiem bulwersu i wyzywania nas od pajaców siejących beznadzieję.
Dla wyrównania zapytam, ile LAT przyjacielu siedzisz w reko, oraz jak wyglądałeś, zaczynając swoją przygodę z rekonstrukcją, ponieważ to był nas pierwszy wypad, mały, początkowy.

pozdrawiam, Marcin
shadowman47
zarejestrowani
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz cze 30, 2011 3:45 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez natał » So sty 21, 2012 9:45 pm

ARTHUR napisał(a):Wspomniane prze zemnie pseudo spadaki chociaz nie mieli kubeczków z browarkiem co pisze się na plus ,natomiast występowali stadnie więc to jakaś PGRH ( pseudo grupa rekonstrukcji histerycznej)

Człowieku o czym ty piszesz to ze ty masz na to fure forsy nie znaczy ze reszcie tez sie tak powodzi ! Chcesz to kup sobie magazyn cały org. leje na to i zrozum ze nie każdy jest w stanie jechac 100% na org.
1. może nie chce wolny kraj (moim zdaniem nic ci do tego )
2. chce ale go może nie stać.
Nie nazywaj takich grup pseudo grupa bo moze sa to ludzie którzy zaczynaj swoja fascynacje tym okresem.
Rozmawiałeś z kimś od nich pytałeś o coś ze taką opinie już im dowaliłeś ? Na forum jedziesz ludziom których nie znasz!
Dalej
ARTHUR napisał(a):Może kogos urażę ale typowy przykład nie rekonstrukcji ,a pajacowania w mundurach to dzisiejszy MVB w Łodzi. Cieszę się ,że nie miałem kury na mundurze bo było mi i bez tego wstyd. Widok bandy kurduplowatych pseudospadaków ze 101 w desertach lub innych junglach do munduru 1942 to to o czym pisałem : nie masz butów nie pokazuj się w byle czym pajacu ! albo niech cię nosza na noszach jako rannego ! byle jak byle co byle się pokazać i do przodu... zaraz padną stwierdzenia ,ż ebutki drogie są, że jeszcze ich nie mam .... jak są drogie lub ich nie masz to poczekaj pozbieraj kaskę ale nie rób obciachu juz te płaskie hełmy które nawet obok M1 nie lezały ! wyglądaja tragicznie ,a mozna za pare groszy kupić M1 !!!!!. Po prostu żal d.. ściska


Pajacowanie bandy kurduplowatych pseudospadków ? A kim ty kur... jesteś ze mi tak jedziesz racje kupel miał jungle bo chłopak nie zdarzył kupić butów ale żeby tak jechać ludziom co ty ideał jesteś ? Widząc twój profil to wątpie czy do samolotu ty kurduplu byś w samym mundurze wsiadł :) ANTAŁKU ( piwko sie lubi do bólu nie? ) Poza tym nie możesz to nie patrz albo podejdz i powiedz to prosto w oczy a nie jedziesz na forum ludziom . Ja miałem to przemilczeć ale nie będe czytał jak gość twojego pokroju nawet z najstarszej grupy reko mi jedzie bo i ty i ja jesteśmy ludzmi i tak powinniśmy się traktować a nie ze ty jesteś lepszy a ja co gorszy, kurduplowaty ( choć pewnie wyższy od ciebie) i pseudospad cholera wielki odtwórca historii się znalazł .A za szybe se to wszystko wstaw i bij czołem 3 razy dziennie - fanatyku.A reszcie pozwól się bawić i robić swoje po swojemu.To wszystko co mam do napisania w tej sprawie.
Avatar użytkownika
natał
zarejestrowani
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 2:52 am


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez shadowman47 » So sty 21, 2012 10:03 pm

Tak samo jak nasz przedmówca Arthur rzekł na początku swej wypowiedzi, przepraszam za ewentualne urażenie czyjejś godności z naszej strony.
Każdy odpowiada swoim zdaniem, jednak wszyscy bronimy jednego imienia, naszej wspolnej grupy.
Jesteśmy dorosłymi ludźmi, a nie dziećmi, i nie mamy zamiaru nikogo wyzywać, kłócić się, sprzeczać ze starszymi doświadczeniem.

Jak mówiłem to był nasz pierwszy wypad do ludzi, działamy od niecałego sezonu.
shadowman47
zarejestrowani
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz cze 30, 2011 3:45 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez ARTHUR » So sty 21, 2012 10:31 pm

po pierwsze do shadowmana:
uderz w stół ....
kurduplowaci sorry ale nie chodziło o wzrost to taka metafora do reprezentowanego poziomu. jeśli chodzi o kwestie fizjonomii to daleki byłem od wycieczek osobistych.
napisałeś:
Witam. Należę do tej grupy, jak i mój kolega z takowymi junglami.
Rozumiem wasze zdanie na ten temat, i nie będę się kłócił, dochodził czyjej racji na temat sprzętu itp. WŁASCIWE PODEJSCIE
Rozumiem również obiekcję co do sprzętu, jednak sprawy z "kurduplami, pojąć nie mogę. To już nie jest wytykanie wad rekonstrukcyjnych tylko po prostu brak ogłady z Twojej strony, bądź Twój kompleks osobisty. WYJASNIŁEM WYŻEJ. KOMPLEKSÓW NIE MAM 176 WZROSTU NA 95 KG ZDROWEJ WAGI INNYCH PARAMETRÓW NIE PODAM . ;D Nie ma to z niczym nic wspólnego, biorąc pod uwagę że wszyscy jesteśmy dorośli.
Również chciałbym sie odnieść do tego, że nie robimy wioski swoim wyglądem przyjeżdżając na imprezy typu Gostyń, bo zdajemy sobie sprawę z zaistniałych niuansów, także nie rozumiem bulwersu i wyzywania nas od pajaców siejących beznadzieję.PANOWIE ROBICIE, TO TAKIE SAMO NIDOPUSZCALNE NIEDOCIĄGNIECIE JAK CZARNE CORKI W SPR
Dla wyrównania zapytam, ile LAT przyjacielu siedzisz w reko, oraz jak wyglądałeś, zaczynając swoją przygodę z rekonstrukcją, ponieważ to był nas pierwszy wypad, mały, początkowy.WYJAŚNIAM SIEDZE OD 2003 ROKU , PIERWSZY RAZ POKAZAŁEM SIĘ W 2004 NA MVB PODAJ MAILA TO WYSLĘ FOTKĘ , JAK WYGLĄDAŁEM ALE WYJASNIAM MUNDUR M42, ORYGINALNE CORCORANY, CAŁE OPORZĄDZENIE ORYGINALNE, POKROWIEC NA MASKE , FURAZKA I PODKŁADKI POD SZELKI FILMOWE, HEŁM M1 STAŁE USZY WKŁAD DRUGOWOJENNY REPLIKA M1 CARBINE, GRANATY, NÓZ REPLIKI MARKOWE. KOSZULA SOF MUSSET AMS PEŁNY WYPAS MUSSETA OPTRUNEK MURRAY..... MAM TEZ FOTKĘ Z KUBECZKIEM PIWA. >:D

SKOMPLETOWAŁEM TO PRZEZ ROK PRZY CENACH KILKA RAZY WYŻSZYCH NIZ OBECNIE. ALE NIE POKAZAŁEM SIĘ DO CZASU JAK MIAŁEM 100% TEGO CO TRZEBA MIEĆ
Avatar użytkownika
ARTHUR
101st
101st
 
Posty: 1015
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:15 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez shadowman47 » So sty 21, 2012 10:48 pm

Rozumiem i dziękuje za odpowiedz.
Co do kurdupla, może w takim razie nie zrozumiałem, ale dla mnie to zabrzmiało jednoznacznie, i po Twym wyjaśnieniu nie mam żadnych anonsów na ten temat. Koniec.
Co do reszty, nie twierdze że wyglądamy tak jak powinniśmy, dlatego wybieramy mniej prestiżowe imprezy na początek.
Każdy ma inne sytuacje, możliwości kompletowania sprzetu, sytuacje finansowe (studentowi tym bardziej cieżko) ciesze sie że Tobie przyjacielu sie udało osiągnąć początkowe minimum w tak krótkim czasie :)
Pozatym tylko ja i kolega z junglami nie mamy oryginalnych korków..pozostali koledzy mają oryginalne corcorany i full kontraktowy szpej, ale o nich nie wspomniałeś...a też nalezą do części drużyny. Nie można bazować całej grupy na podstawie jednego członka :)

Jednak mam nadzieję że w trakcje naszej działalności, dozbieramy dość konkretny szpej, aby granice koszerności i hały zamazały się. :)

PS: Nikt nie ma u nas czarnych korków( jednak chodzi Ci pewnie o moje), prosze o dokładniejsze oglądanie sprzetu przed wydaniem wyroku :)
shadowman47
zarejestrowani
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz cze 30, 2011 3:45 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez ARTHUR » So sty 21, 2012 10:58 pm

TERAZ DO NATAŁA :
Człowieku o czym ty piszesz to ze ty masz na to fure forsy nie znaczy ze reszcie tez sie tak powodzi ! NIE SRAM FORSĄ JEDYNIE SZANUJE SWOJE HOBBY WOLĘ ODKŁADAC KILKA MCY ALE MIEĆ WSZSYSTKO OK !
Chcesz to kup sobie magazyn cały org. MA ORYGINAŁY MAM TEZ KOPIE.
leje na to i zrozum ze nie każdy jest w stanie jechac 100% na org. NIE TRZEBA JECHAĆ NA 1005 ORYGINAŁACH ALE TRZEBA MIEC 1005 TEGO CO POTRZEBA NAWET JAK ŚA TO NAJTAŃSZE KOPIE !
1. może nie chce wolny kraj (moim zdaniem nic ci do tego )WOLNY KRAJ TO MOGE CIE KRYTYKOWAĆ I WYTYKAC BŁEDY JESLI PROFANUJESZ MOJE HOBBY ( SWOJE TEŻ !)
2. chce ale go może nie stać. NIE STAC TO NIECH ZBIERA NIE MUSI OD RAZU SIE POKAZYWAC JAK NIE MA BUTÓW TO NIECH POCZEKA KILKA TYGODNI ,MCY I POKAZE SIĘ W NAJTAŃSZYCH ALE POPRAWNYCH BUTACH ! >:D
Nie nazywaj takich grup pseudo grupa bo moze sa to ludzie którzy zaczynaj swoja fascynacje tym okresem. POZWOLISZ ,ZE BEDE NAZYWAC JAK CHCE , JEŚLI KTOŚ DOPUSZCZA KNOTY TO JEST PSEUDO REKONSTRUKTOREM PRZYKRE ,ŻE MOJEJ ULUBIONEJ JEDNOSTKI
Rozmawiałeś z kimś od nich pytałeś o coś ze taką opinie już im dowaliłeś ? Na forum jedziesz ludziom których nie znasz! NIE CHCIAŁO MI SIĘ NAWET PODCHODZIĆ BO WIDZAC TAKICH SPADAKÓW ODECHCIEWA MI SIĘ WKŁADAC m42 ! A WIDZIELIŚCIE MNIE W LOTNICZYM TANKERZE 8 ARMII DO CYWILNYCH ŁACHÓW !
Dalej



Pajacowanie bandy kurduplowatych pseudospadków ?WYJAŚNIŁEM WYŻEJ ,Ż ECHODZI MI O POZIOM NIE O WZROST ! A kim ty kur... jesteś ze mi tak jedziesz JESTEM REKONSTRUKTOREM SZNUJĄCYM WŁASNE HOBBY I HISTORIĘ racje kupel miał jungle bo chłopak nie zdarzył kupić butów ale żeby tak jechać ludziom NIE KUPIŁ TO POWINIEN BYC W CYWILKACH NIE W JUNGLACH ALBO BY JE SOBIE CHOCIAZ NA BRĄZ WYPASTOWAŁ ! co ty ideał jesteś ? JA I IDEAŁ , A JASNE JESTEM IDEALNY , PIEKNY I WOGÓLE >:D Widząc twój profil to wątpie czy do samolotu ty kurduplu ( 176 I KUDRUPEL - OK) byś w samym mundurze wsiadł ANTAŁKU KUPUJĘ TE KSYWKE OD DZISIAJ ATHUR ANTAŁEK ( piwko sie lubi do bólu nie? WOLĘ WINKO ALE PIWKO TEŻ ) TYLE,ŻE POTRAFIE PRZEJŚĆ W PEŁNYM SZPEJU 16 KM I PRZECZOŁGAĆ SIE KILKASET METRÓW. DO SAMOLOTU TEZ WIELOKROTNIE SIĘ WCISNĄŁEM I TO NIE DO HERKULESA ! Poza tym nie możesz to nie patrz albo podejdz i powiedz to prosto w oczy a nie jedziesz na forum ludziom .WIESZ CO NIE CHCIAŁO MI SIĘ JUZ MARNOWAĆ CZASU NA PODCHODZENIE - ZROBIŁO MI SIĘ SŁABO Ja miałem to przemilczeć ale nie będe czytał jak gość twojego pokroju nawet z najstarszej grupy reko NIE REKO TYLKO REKONSTRUKCYJNEJ !!!!!!mi jedzie bo i ty i ja jesteśmy ludzmi i tak powinniśmy się traktować a nie ze ty jesteś lepszy a ja co gorszy, JA NIE JESTEM LEPSZYM CZŁOWIEKIEM , MOŻE PRZECIWNIE KAWAŁ SKUR... ZE MNIE ALE SZNUJĘ SWOJE HOBBY ! kurduplowaty ( choć pewnie wyższy od ciebie PRZYPOMINAM ,ŻE CHODZIŁO MI O POZIOM NIE O WZROST ALE JESLI BYŁES JEDNYM TYCH Z MVB TO RACZEJ I TĘ PRZEWAGĘ MAM ! ;D ) i pseudospad cholera wielki odtwórca historii się znalazł POSŁUCHAJ I POCZYTAJ KOLEGO REKONSTRUKCJA TO DROGIE I ODPOWIEDZIALNE HOBBY . NIE DOPUSZCZA SIĘ ZAMIENNIKÓW I PODRÓBEK BAWIĘ SIĘ W TO TYLE LAT ,ŻE WIEM JAK TO ROBIĆ I WIDZE JAK TO ROBIĄ ZAWODOWCY TO CO PREZENTUJECIE DOPUSZCZAJAC TAKIE WPADKI JAK JUNGLE TO PROFANACJA . NIE MASZ POCZEKAJ UZBIERAJ KUP - POŻYCZ !.A za szybe se to wszystko wstaw i bij czołem 3 razy dziennie - fanatyku. TAK JESTEM FANATYKIEM I PROFESJONALISTĄ ,NIE MAM W ZBIORACH NICZEGO DO CZEGO SIE MOŻNA PRZYCZEPIĆ , SZANUJE HISTORIE ,SIEBI I PRAWDZIWYCH REKONSTRUKTORÓW reszcie pozwól się bawić i robić swoje po swojemu. PO SWOJEMU TO MOŻESZ TANCZYC W REMIZIE I TO TEZ DO CZASU AZ KOMUS SIĘ TO NIE SPODOBA . REKOMNSTRUKCJE MOZNA ROBIĆ DOBRZE I TYLKO DOBRZE , NIE MUSISZ MIEĆ ORYGINAŁÓW KUPUJ STURMA ALE TO CO TRZEBA + PRAWIDŁOWE BUTY I HEŁM To wszystko co mam do napisania w tej sprawie.
ZROZUM KOLEGO , TO CO ROBIĘ TO NIE TYLKO ZABAWA W WOJSKO TO WIEDZA I SZACUNEK DLA HISTORII I DLA TYCH , KTÓRZY JA TWORZYLI, POKAZANIE SIĘ W JUNGLACH TO TAK SAMO JAK W PAPUCIACH I SZALFMYCY DO m42 ! ZROZUM CZŁEKU TO NIE KRYTYKANCTWO TO KRYTYKA TAK JAK SPR ZA CZARNE CORKI , CZY BIEGANIE W SZWAJCARACH ... JESTEM KURDUPLOWATYM PIWOŻŁOPNYM ANTAŁKIEM ALE SZPEJ I WIEDZE MAM OK W 100% I SZANUJE TYLKO TYCH REKONSTRUKTORÓW - SA ICH SETKI , KÓRZY MAJA SZACUNEK DLA SAMYCH SIEBIE I KOLEGÓW PO FACHU !
Avatar użytkownika
ARTHUR
101st
101st
 
Posty: 1015
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:15 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez garison44 » So sty 21, 2012 11:03 pm

Też jestem zdania, że nie ma co debiutować na siłę, tzn. zakładać Jungle do munduru M42. Ja bym poczekał i zebrał przynajmniej niezbędne minimum.
Ale...
Myślę, że wypad na MVB traktować należy bardziej jako luźne spotkanie kolegów, a nie debiut dla jakiejkolwiek grupy poważnie myślącej o rekonstrukcji. To motocyklowa giełda, a nie poważna impreza militarna.
Myślę, że taka ostra krytyka będzie tylko konstruktywna i nie zrazi Was do dalszej zabawy w reenacting. Dobrze, że się odezwaliście, to znak że macie zamiar udoskonalać poziom i niedociągnięcia są tylko przejściowe.
Każdy ma swój debiut i początek, ale jak już debiutować starać się żeby wyglądało to profesjonalnie ( i nie konieczne są do tego oryginały, wystarczą dobre repliki ). Ja jako wieloletni rekonstruktor też po latach wracam do replik i to w ilości ok. 90% postaci. Nie jest to ujma jeśli nie używa się oryginałów.
A co do "kurdupli"....jeśli ktoś jest niski to tylko lepiej...łatwiej znaleźć oryginalny galowy mundur w swoim rozmiarze ;)
Ja przy wzroście 185 mam z tym problem ;)
Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
garison44
zarejestrowani
 
Posty: 1165
Dołączył(a): Cz gru 22, 2005 7:04 am
Lokalizacja: Warszawa


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez ARTHUR » So sty 21, 2012 11:07 pm

KOLEGO
Ciesze się ,że zrozumiałes moje motywy.
terminu kurdupel uzyłem jak napisałem dla okreslenia tzw małości inaczej mozna było uzyć określenia karłowatość ale to tez obraźliwe.
o czarnych corkach było odnosnie majacej milionowy budżet produkcji filmowej SPR .
jesli jeden z was nie miał butów powinien sobie odpuścić prezentację w szpeju i było by OK jednak skoro dopuszczacie takie niedociągnięcie to przyjmijcie atak or starego antałka piwno-winnego siedzacego w tym hobby sporo lat. ( uwierz mi ale ja miałem super stuff ale brakowało mi spodni M42 !!! ;D takie były czasy , nie pokazałem się jednak w M56 ! poczekałem rok i dopiero jak wszystko było w 100% OK pokazałem się publiczne. Sam wymieniłem ostatnio wiele oryginałów US na dobre repra w związku z nowym projektem AIF zdaję sobie sprawę ,że mam ponad 40 dychy na karku i dla tego przestawiam się na armię australijską do której ten wiek bardziej pasuje.Nie jestem jednak mimo postury ( a sa postawniejsi odemnie) rekonstruktorem stacjonarnym.... powiem wam tylko ,ż ebyła Grupa , z która stoczyłem kiedyś podobny pojedynek słowny o okulary przeciwsłoneczne .. daliśmy sobie ostro po d..ch ale wyszło obu stronom na zdrowie, ja doceniłem ich ogromne zmiany oni mam nadzieję ,że za moim skromym udziałem mniej paradują w lustrzankach ;D
Avatar użytkownika
ARTHUR
101st
101st
 
Posty: 1015
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:15 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez ARTHUR » So sty 21, 2012 11:12 pm

Macku masz rację z tymi galówkami ! ;D
jednak czym innym jest jeśli na MVB zakładasz elemenyu szpeju ,a czym innym prezentacja na wypasie z dopuszczeniem junglii- pamietasz jaka burzę wywołał nasz fotograf -medyk Marek na Wartw-Ren - umundurowany w 10 minut z odpadków- jednak z czarnymi corkami ! przeciez zamiast jungli mozna było buty obandażowac i robić za spadaka rannego w stopy !!!!!! ;D wystarczy trochę inwencji twórczej. swoja drogą od lat wiesz ,że się przyp.....lam ale to dla dobra rekonstrukcji.
Avatar użytkownika
ARTHUR
101st
101st
 
Posty: 1015
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:15 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez garison44 » So sty 21, 2012 11:21 pm

;) Każda krytyka powinna przynieść pozytywną zmianę...tego jestem pewien, choć czasem napisze/powie się parę słów za dużo. Mam nadzieję że chłopaki wezmą to na klatę i przy następnej okazji będą już w 100% correct!
Avatar użytkownika
garison44
zarejestrowani
 
Posty: 1165
Dołączył(a): Cz gru 22, 2005 7:04 am
Lokalizacja: Warszawa


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez dizzyx » So sty 21, 2012 11:23 pm

Hehe, taka fajna dyskusja o MWB, że aż się zarejestrowałem, żeby się wypowiedzieć ;)

ARTHUR, generalnie widzę, że całe zamieszanie powstało o kolegę w junglach... cóż, z tego co się dowiedziałem, zamówił corki, z którymi miał zamieszanie, no i takowe chciał zakupić na miejscu... a że wyszło jak wyszło ;)
Co do reszty umundurowania - prócz wymienionych jungli nie widzę u nich większych "problemów", aczkolwiek jeśli jakieś się zdarzyły to chętnie posłucham - zawsze jakaś lekcja, hehe ;)

A co do okularów przeciwsłonecznych - jak już wspomniano o nich to sam muszę powiedzieć że nosiłem niezliczoną ilość przeróżnych przeciwsłonecznych, od pseudo-aviatorów do niby-replik oryginałów i koniec końcem nie noszę nic ;))

Pozdrawiam! :)
Avatar użytkownika
dizzyx
zarejestrowani
 
Posty: 7
Dołączył(a): So sty 21, 2012 11:13 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez ARTHUR » So sty 21, 2012 11:24 pm

tez mam taką nadzieje ,że zrozumieja ,ż emoja wycieczka pod ich adresem służy tylko temu aby kiedyś razem usiąść przy kufelku i posmiać się z tego co pisaliśmy oczywiście bez jungli ;D
Avatar użytkownika
ARTHUR
101st
101st
 
Posty: 1015
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:15 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez ARTHUR » So sty 21, 2012 11:27 pm

tak zamieszanie powstało przez Kolegę w junglach.
Okulary tez nosiłem ale raczej do galówki niz do M42 ( nie licząc góraszki , kiedy to zatarłem oczy soczewkami i na chwilę założyłem niekoszerne bryle, czym innym jest tez założenie zwykłych okularów na manewrach , a czym innym na inscenizacji.
swoja droga nie kumam tego mitycznego pedu spadaków do noszenia okularów przeciwsłonecznych, znam ze 3-4 fotki , a odtwarzamy podobno reguły , anie wyjątki tym bardziej ,że te w okularkach to głownie paryż i południe francji .
Avatar użytkownika
ARTHUR
101st
101st
 
Posty: 1015
Dołączył(a): Pt gru 23, 2005 4:15 pm


Re: Rekonstrukcja historyczna, a stylizacja.

Postprzez shadowman47 » So sty 21, 2012 11:30 pm

Ja sie zgadzam z garrisonem i Tobą też Arthurze, co do tych Jungli to nie mamy żadnych obiekcji na temat tego ze nie pasowały.
Prawda jest taka, że pojechaliśmy na te targi w celu kupienia czegoś na miejscu i doszpejowania sie, miedzy innymi te buty. Niestety okazało sie że nikt nie ma do sprzedania takiego modelu, także kumpel został zmuszony juz pozostać w tych niemiłosiernych wietnamkach.
Wiadomo każda grupa ma jakieś wpadki, my swoją pierwszą zaliczyliśmy, i dzieki tej krytyce zdobywamy doświadczenie na przysłość.
I nie sądzę żeby taki incydent sie znów powtórzył w przyszłości działania naszej grupy :) A co do kryteriów grupy, musimy też wyrobić kanony co do wyglądy i możliwości pokazania sie, a jak mówimy zaczynamy dopiero, wszystko przed nami.

Wiadomo że krytyka i pomoc merytoryczna ze strony innych starszych członków jest cennych doświadczeniem, i dziękuje Arthurze że doszlismy do spokojnej wymiany opinii i doświadczeń, bez zbędnych kłótni, wulgaryzmów oraz słów typu "pajac".

Następnym razem proszę podejdź, zagadaj. Skoro odpisujesz mi na forum i odyzwasz sie do mnie jak do człowieka, nie mów że brzydzisz sie podejść do nas na żywo :) Ominęlibyśmy tej całej nieprzyjemniej atmosfery, a i my bylibyśmy wdzięczni za cenne porady w cztery oczy.

Sądzę ze temat został wyczerpany.

Pozdrawiam Serdecznie w imieniu całej drużyny i mam nadzieje że mimo wszystko spotkamy sie kiedyś i pogadamy jako rekonsturkorzy tej samej jednostki :)
shadowman47
zarejestrowani
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz cze 30, 2011 3:45 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Pozostałe Rekonstrukcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości