


\"AL\" napisał(a):Jak widzę na stronie , którą podajesz, tylko bluza widnieje(za 79,99$)...


sargent101 napisał(a):Witam Panów.chce sobie dorobic wzmocnienia na mundur ale nie znam wymiarów.czy może mi ktos podać wymiary wzmocnień na bluze i spodnie?
Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość